Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Výber toho správneho kolagénu

Existujú 2 typy kolagénu: rybí a hovädzí. Ako si správne vybrať?

Hovädzí kolagén je kolagén typu I a III, ktorý sa používa na zlepšenie kondície a celkového zdravia tráviaceho traktu a kĺbov. Rybí kolagén v našom tele funguje rovnako ako hovädzí tým, že poskytuje aminokyseliny potrebné pre budovanie silného a zdravého spojivového tkaniva. Jedná sa o kolagén typu I, ktorý sa vďaka menšej veľkosti molekúl lepšie absorbuje. Tento kolagén je bohatý na aminukyselinu hydroxyprolín, ktorá je základným komponentom pokožky, stien krvných ciev či ďalších spojivových tkanív.

Preto pokiaľ vás trápi najmä bolesť či vysychanie kĺbov a problémy pohybového aparátu, siahnite po výrobkoch ako Swedish Nutra Collagen Joint Support kĺbová výživa 500 ml či Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén 300 g, ktoré obsahujú kolagén typu I a III. Pokiaľ hľadáte komplexné riešenie, ktoré podporí zdravie vlasov a pokožky, posilní svaly aj metabolizmus, no rovnako aj pomôže znížiť bolesť a degeneráciu kĺbov, máme pre vás intenzívne 20-dňové balenie Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén 500 ml alebo 30-dňové balenie Swedish Nutra Collagen 5000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén 500 ml.


Multivitamíny ako komplexný prístup k problémom

Multivitamíny predstavujú vyvážený komplex vitamínov a aktívnych prvkov, ktorý sa zameriava na riešenie konkrétneho problému - či už sa jedná o podporu imunity, zlepšenie kvality pleti, vlasov či nechtov, zvýšenie energie alebo zlepšenie celkovej kondície. Pri ich výbere je potrebné si pamätať, že žiadne doplnky stravy neslúžia ako náhrada zdravej vyváženej stravy. Pre ich maximálny efekt je teda potrebné dbať o správnu životosprávu, dostatok spánku aj pokoja. Je dôležité myslieť aj na to, že rôzne výrobky nie je vhodné užívať súčasne, aby neboli prekročené denné odporúčané dávky vybraných zložiek.


Výhoda trojbalenia je nielen v cene

1 balenie väčšiny výživových doplnkov Swedish Nutra býva rozrátané približne na 20-30 dní v závislosti od konkrétneho produktu. Pre maximálny efekt sa však odporúča vitamíny užívať aspoň po dobu 3 mesiacov. Práve v tom tkvie výhoda našich zvýhodnených balíčkov, kedy máte dostatok balení hneď poruke a nehrozí tak prerušenie pravidelného príjmu vitamínov. 


Vitamíny pre mládež

Často sa nás pýtate, či môžete vitamíny Swedish Nutra kúpiť aj deťom a podávať im ich v zníženej dávke. Pre deti aj mládež má Swedish Nutra špeciálny rad vitamínových komplexov, ktoré sú navrhnuté konkrétne pre ich potreby. Odporúčame vám preto siahnuť práve po takýchto výrobkoch.


S pribudajúcim vekom sa naše telo mení

S vyšším vekom prichádzajú aj mnohé zmeny v našom tele, ktoré môžu byť spôsobené nedostatkom živín, znížením kvality života či zhoršením zdravia. Čas zastaviť nevieme, no to, ako sa s pribúdajúcimi rokmi cítime vieme ovplyvniť tým, ako sa o seba staráme. Doprajte si dostatok vitamínov, pohybu aj pokoja. Swedish Nutra teraz ponúka vitamínové komplexy pre ženy aj mužov po 50ke, ktoré vám pomôžu nadobudnúť zdravie a energiu, a tak podporiť správne fungovanie tela. Pokiaľ vás trápi bolesť či vysychanie kĺbov a problémy pohybového aparátu, siahnute po vitamínovom komplexe Joint Support.


Dosahovanie cieľov nie je ľahké

Pre dosahovanie potrebných výsledkov je v športe okrem vykonávania samotnej aktivity veľmi dôležitý spánok, správna strava a celková životospráva človeka. Práve na vhodný vitamínový základ myslel Swedish Nutra pri tvorbe komplexu Mega Sport, ktorý podporí efektívnosť a regeneráciu svalstva, nakopne metabolizmus a zvýši energiu. Pokiaľ často zaťažujete kolená a celkovo kĺby, podporte ich vitamínovým komplexom Joint Support.