Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

90-dňový program na vlasy, nechty, pleť a kĺby so Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide 3x300 g

Akcia -8% Doprava zdarma
Cena
57,49 €

Štandardná cena
62,70 €

Ušetríte
8% (5,21 €)

Výrobca

Kód produktu
604177

Nie je skladom Sledovať dostupnosť

90-dňový program s kvalitným kolagénom v prášku určeným na zlepšenie kvality vlasov, pleti, nechtov a zregenerovanie kĺbov či šliach. viac

90-dňový program na vlasy, nechty, pleť a kĺby so Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide 3x300 g

Kolagén v prášku obsahujúci 19 druhov aminokyselín určený na regeneráciu vlasov, pokožky, nechtov, ale aj svalov a kĺbov. Jedná sa o 100% čistý kvalitný a biologicky aktívny rybí kolagén typu 1 a 3 bez prísad, príchute či farbív. Hydrolyzovaný kolagén typu I podporuje pevnosť pokožky a hydrolyzovaný kolagén typu III dodáva tkanivám pružnosť. Má skvelú vstrebateľnosť, veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode a jednoducho sa dávkuje. Jedna dávka obsahuje až 10000 mg kolagénu. Teraz dostupný ako výhodné 90 dňové trojbalenie s poštovným zdarma!

Účinky podložené vedou

Výživové doplnky Swedish Nutra sú laboratórne testované a ich účinky sú podložené vedeckým výskumom. Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén obsahuje hydrolyzovaný kolagén typu I a III v súlade so štandardami EU, ktorý podporuje:

  • redukciu vrások
  • hydratáciu a jemnosť pleti
  • elasticitu pokožky
  • zdravie vlasov a nechtov
  • bezbolestný pohyb
  • zlepšenie metabolizmu


Ako to funguje

Zdravšia pokožka

Kolagén podporuje elasticitu pokožky a prirodzenú regeneráciu buniek. Denné prijímanie kolagénu viditeľne zlepšuje elasticitu kože a vlhkosť či jemnosť pokožky. Preto je jedným z najlepších doplnkov výživy na trhu. Je nápomocný aj pri celulitíde alebo striách.


Zníženie bolesti a degenerácie kĺbov

Nedostatkom kolagénu sa kĺby a šľachy pohybujú ťažšie, čoho následkom môže byť stuhnutie, opuchy a bolesť pri pohybe. Kolagén pôsobí ako mazivo pre kĺby a napomáha bezbolestnému pohybu. Nedostatok kolagénu predstavuje riziko osteoporózy a rôznych porúch kĺbov. Bolo tiež zistené, že kolagén významne pomáha pacientom trpiacim reumatoídnou artritídou stlmiť ich bolesti a znížiť opuchy. Ľuďom trpiacim osteoartrózou kolagén výrazne zlepšuje ich bežné denné aktivity ako chodenie po schodoch alebo spánok, a tým aj kvalitu ich života.


Posilnenie svalov a metabolizmu

Kolagén tiež podporuje metabolizmus a premenu základných živín. Glycín, jedna z aminokyselín tvoriacich kolagén, spomaľuje starnutie riadením antioxidantov v tele. Arginín podporuje tvorbu bielkovín a aminokyselín, čím napomáha obnove svalových tkanív, zaceľovaniú rán a správnemu rast či budovaniu svalov.


Zdravšie nechty, vlasy a zuby

Štiepacie či lámajúce sa nechty sú často spôsobené práve nedostatkom kolagénu. Zvýšením príjmu kolagénu dosiahnete zdravé a pevné nechty. Kolagén okrem toho výrazne zlepšuje pokožku u ľudí trpiacich kožnými chorobami a pomáha obnoviť vlasové folikuly u ľudí s redšími vlasmi.

Pre koho je Collagen 10000 Pure Peptide vhodný

Výživový doplnok Collagen 10000 Pure Peptide je vhodný pre mužov aj ženy. Nie je vhodný pre deti. V prípade zdravotných ťažkostí, pri tehotenstve či dojčení sa pred jeho užívaním poraďte s vaším lekárom.


Návod na použitie

2 odmerky (10 g) kolagénu rozpustite vo vode a vypite. 10 g predstavuje dennú odporúčanú dávku. Užívajte každý deň. Pred použitím fľašou potraste. Jedno balenie vám vydrží približne 30 dní, 3 balenia preto vydržia 90 dní. 


Spôsob skladovania

Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie

Hydrolyzovaný kolagén typu 1 a 3 (obsahuje aminokyseliny: L-glycín, L-prolín, L-alanín, L-hydroxyprolín, L-glutamová kyselina, L-arginín, L-asparágová kyselina, L-serín, L-lyzín, L-leucín, L-valín, L-treonín, L-fenylalanín, L-izoleucín, L-hydroxylysin, L-metionín, L-histidín, L-tyrozín, L-cysteín)

Neobsahuje GMO, cukor, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.

Zložka 10 g (2 lyžičky)  ODD
Hydrolyzovaný kolagén typu I a III 10000 mg **

ODD = odporúčaná denná dávka
** = ODD nie je stanovená

Parametre
Pre koho Pre ženy, Pre mužov, Pre adolescentov, Pre seniorov
Zameranie Kĺby, Krása (vlasy, nechty, pleť), Metabolizmus
Typ Kolagén
Krajina pôvodu SWE
Príchuť Bez príchute
Značka Swedish Nutra