Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Rodinné balenie vitamínov na imunitu a zlepšenie funkcií tela so Swedish Nutra 3x500 ml

Akcia -7%
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
604187

Náhradný produkt

3 balenia výživových doplnkov obsahujúce vitamíny, minerály a aminokyseliny pre zvýšenie energie a na podporu kardiovaskulárneho, nervového i imunitného systému pre maminu, ocina a dieťa vo veku 5-12 rokov. viac

Rodinné balenie vitamínov na imunitu a zlepšenie funkcií tela so Swedish Nutra 3x500 ml

Výhodný balíček kvalitných švédskych vitamínov na imunitu, zvýšenie energie a zlepšenie funkcií tela pre celú rodinu! Teraz dostupný ako výhodné trojbalenie s poštovným zdarma! Podrobnejšie o zložení a účinkoch vitamínov pre ženy nájdete tuo vitamínoch pre mužov tu a o detských vitamínoch tu.


Návod na použitie (Man a Woman)

Pred použitím fľašou potraste. Vypite ráno 15 ml výživového doplnku (odmerka je položená na vrchnáku). 15 ml predstavuje dennú odporúčanú dávku. V prípade potreby zapite vodou. Užívajte každý deň. Jedno balenie vám vydrží približne 33 dní. 


Návod na použitie (Super Kids)

Pred použitím fľašou potraste. Deťom vo veku 5 až 9 rokov sa odporúča vypiť 15 ml každé ráno. Starším deťom vo veku 10 až 12 rokov sa odporúča vypiť 30 ml každé ráno (odmerka je položená na vrchnáku). V prípade potreby zapite vodou. Užívajte každý deň. Pri dennom dávkovaní 15 ml denne jedno balenie vydrží približne 33 dní. 

Spôsob skladovania

Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Parametre
Pre koho Pre ženy, Pre mužov, Pre deti
Zameranie Imunita, Energia, Nervový systém
Typ Vitamíny a minerály
Krajina pôvodu SWE
Príchuť Pomaranč